Sprzedaż: 

Nowoczesna wentylacja do domu i biura

Nowoczesna wentylacja do domu i biura daje szereg korzyści:

  • Komfort termiczny nawet w upalne dni
  • Wyższa jakość powietrza w pomieszczeniu
  • Lepsze samopoczucie i zapobieganie wilgoci i grzybom
  • Obniżenie kosztów ogrzewania

Zajmujemy się dostawą urządzeń i montażem instalacji w budynkach prywatnych i firmowych. Oferujemy też profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Sprzedajemy wentylatory, centrale wentylacyjne i centrale wentylacyjno-rekuperacyjne, opcjonalnie z automatyką do ich obsługi. Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb naszych klientów, tworząc wydajne systemy wentylacji domowej i biurowej. Wykonujemy też profesjonalne instalacje klimatyzacji stacjonarnej.

Wdrożenie: 

Szybki montaż wentylacji i mocowanie kanałów wentylacyjnych

W ramach zawartych umów dokonujemy montażu wentylacji i urządzeń zakupionych u nas lub powierzonych do montażu. Instalacja wentylatorów domowych i wentylatorów przemysłowych zostaje wykonana przez doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów – sprawnie i bez opóźnień. Montujemy wentylatory podłogowe, sufitowe, łazienkowe i kuchenne, przenośne i wbudowane

Serwis: 

Profesjonalny serwis urządzeń i centrali wentylacyjnych

Serwisujemy urządzenia wentylacyjne i centrale wentylacyjne. Serwis wentylacji odbywa się według zawartych umów lub prac zleconych. Powierzone prace wykonujemy profesjonalnie i skutecznie, bo wiemy, jakie zagrożenie stanowi nieczyszczona wentylacja domowa lub biurowa.

Wentylację należy regularnie serwisować, to od tego zależy sprawność instalacji. Zanieczyszczone centrale wentylacyjne zamiast oczyszczać powietrze, wpływają niekorzystnie na jego jakość, powodując alergie i gorsze samopoczucie.

Polecamy też klimatyzację mobilną dla większego komfortu termicznego w domu lub biurze.

Zdjęcia realizacji: