Sprzedaż: 

Przedstawiamy naszą bogatą ofertę ekonomicznych i funkcjonalnych klimatyzatorów domowych i nie tylko. Znajdziesz u nas produkty wysokiej jakości, dzięki którym możliwe będzie zapewnienie klimatyzacji w pomieszczeniach o zróżnicowanym metrażu, bez potrzeby inwestowania ogromnych funduszy. Urządzenia, które oferuje nasz serwis klimatyzatorów idealnie sprawdzą się w niewielkim biurze w domu czy w lokalu gastronomicznym. Oferujemy także usługi takie jak naprawa i instalacja klimatyzacji na terenie Torunia i w okolicach.

Wdrożenie: 

Serwis i montaż klimatyzatorów – pomagamy wybrać i wdrożyć

Nasza oferta usługowa nie kończy się na sprzedaży. Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w branży urządzeń klimatyzacyjnych, jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić każdemu klientowi odpowiedni sprzęt, który sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania, dotyczące użytkowania klimatyzacji domowej i innych urządzeń, przenoszenia ich oraz najkorzystniejszego ustawienia. Posiadamy także sprawną ekipę montującą. Pomożemy odpowiednio zająć się montażem klimatyzacji, tak aby sprzęt zachował sprawność.

Serwis: 

Serwis klimatyzacji w Toruniu – regeneracja sprężarek i inne usługi

Niestety nie istnieją sprzęty bezawaryjne, jednak dzięki szybkiej i skutecznej naprawie oraz regularnym przeglądom, mogą być wydajne i efektywne przez bardzo długi czas. Lata praktyki przyczyniły się do tego, że klimatyzatory różnego rodzaju oraz klimatyzacja domowa nie ma przed nami tajemnic. W związku z tym jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne usługi serwisowe. Każdy problem błyskawicznie zdiagnozujemy i dokonamy reparacji. Nasi fachowcy sprawnie i bezproblemowo zajmują się napełnianiem klimatyzatorów, regeneracją sprężarek, odgrzybianiem i ozonowaniem. Zapraszamy do naszego serwisu klimatyzacji w Toruniu.

Lodówki samochodowe - sprawdź naszą ofertę.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych klimatyzatorów mobilnych lub innych urządzeń, znajdujących się w naszym asortymencie, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

 

Dodatkowe informacje: 

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016