Nestle

Szanowni Państwo,

Z firmą prowadzoną przez Pana Grzegorza Lasotę współpracujemy już od 2003 roku. Jest to firma charakteryzujące się dużym doświadczeniem i zaangażowaniem, które pozwalają jej na rzetelne wykonywanie usług serwisowych.
Posiada magazyn części zamiennych i nowoczesne urządzenia serwisowe.

Działania serwisowe koordynowane przez Serwis HGL, charakteryzują się dużą sprawnością i profesjonalizmem oraz zaangażowaniem jej pracowników w skuteczną realizację zadań serwisowych.

Wymienione wyżej zalety zdecydowały, iż możemy polecić Serwis HGL, jako solidnego i wiarygodnego partnera.

CEBEA

Zakład Produkcji Doświadczalnej CEBEA Sp. z o.o. oświadcza że firma HGL jest naszym autoryzowanym serwisem i przedstawicielem na teren Polski północnej w dziedzinie montażu i serwisowania mebli i ciągów chłodniczych.

Firma i jej pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje oraz uprawnienia w dziedzinie chłodnictwa, elektroenergetyki, wentylacji i klimatyzacji.
Wszystkie prace zostały wykonane fachowo i terminowo. Podczas długo trwałej współpracy nie było żadnych uwag pod względem fachowości, odpowiedzialności i szybkiej reakcji wykonania napraw.

Pracowników tej firmy cechuje wysoki profesjonalizm oraz kultura pracy, a na stanowisku panuje zawsze wzorowy porządek. Na podkreślenie zasługuje perfekcyjna znajomość prac serwisowych, naprawczych dotyczących naszych urządzeń oraz pełna dyspozycyjność.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Firmę HGL reprezentowaną przez pana Grzegorza Lasota jako godnego polecenia, zaufania kontahenta.