Sprzedaż: 

Sprzęt gastronomiczny w naszej ofercie – Toruń i okolice

Chcesz otworzyć restaurację? Na początek zadbaj o odpowiedni sprzęt gastronomiczny do swojego lokalu! Mamy dla Ciebie najlepszej jakości urządzenia gastronomiczne do kuchni, restauracji, sklepów i barów. Kompleksowe wyposażenie restauracji obejmuje zarówno urządzenia gastronomiczne, takie jak kotły, piekarniki i piece, jak i mobilne urządzenia chłodnicze. Naszym klientom oferujemy produkty z kategorii sprzętu i urządzeń do gastronomii w najlepszych cenach:

  • trzony kuchenne
  • patelnie i kotły elektryczne i gazowe
  • piece konwekcyjno-parowe
  • kuchnie indukcyjne

W zależności od profilu i wielkości Twojego lokalu proponujemy profesjonalne wyposażenie w sprzęt gastronomiczny do kuchni i restauracji, dopasowane do Twoich oczekiwań.

Wdrożenie: 

Poznaj nasze urządzenia gastronomiczne – wdrażamy i serwisujemy

Realizujemy pojedyncze zamówienia z Torunia i okolic na urządzenia gastronomiczne z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. Oferujemy klientom profesjonalne wyposażenie lokalu gastronomicznego w dobrej cenie – zarówno sprzęt gastronomiczny do restauracji, jak i kuchni w szkołach, pizzeriach czy barach. Mamy wszystko to, czego potrzebujesz!

Serwis: 

Urządzenia gastronomiczne w Toruniu – co możemy Ci zaproponować?

W HGL Lasota serwisujemy wszystkie sprzęty gastronomiczne elektryczne, gazowe i parowe. Oferujemy profesjonalny serwis i naprawę urządzeń gastronomicznych w Toruniu. Mamy autoryzację firm, takich jak Lozamet, Kromet, Dora Metal, Fagor i Stalgast. Sprzęt gastronomiczny dostępny w naszym sklepie odznacza się wysoką jakością i funkcjonalnością. Wiele osób chwali go sobie za ogólną bezawaryjność. Jednak w przypadku, gdyby coś się zadziało, oferujemy profesjonalny i sprawny serwis. Nasi specjaliści mogą dokonać naprawy czy rutynowego serwisu urządzeń gastronomicznych. Wyposażenie restauracji to niezwykle ważna sprawa, dlatego nie wolno pozostawiać jej przypadkowi. Zaufaj ekspertom i skorzystaj z ich pomocy przy doborze najlepszego z rozwiązań. Dzięki temu zyskasz sprzęt najwyższej klasy, który będzie służyć Ci przez wiele lat.

Chłodnictwo mobilne - sprawdź naszą ofertę. 

Odkryj wysokiej jakości wyposażenie gastronomii w Toruniu i okolicach – skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

Dodatkowe informacje: 

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016