Sprzedaż: 

Poszukujesz wentylatorów mobilnych lub agregatów chłodniczych? Masz ogromne szczęście! W HGL sprzedajemy wszystkie elementy instalacji chłodniczej mobilnej, takie jak::

  • węże instalacji chłodniczej
  • sprężarki mobilne i parowniki
  • wentylatory mobilne oraz elektronikę

Dostarczamy mobilne systemy chłodnicze firmom, które szukają wydajnego i niezawodnego systemu chłodzenia mobilnego. Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego dbamy o to, byś otrzymał sprzęt chłodniczy najszybciej, jak to możliwe.

Wdrożenie: 

Chłodnia mobilna w Twojej firmie – skorzystaj z naszego doradztwa

Naszym klientom oferujemy fachowy montaż, opcjonalnie z rozbudową instalacji chłodniczych mobilnych. Zajmujemy się chłodnictwem mobilnym i świadczymy usługi na rzecz hoteli, sklepów, restauracji czy supermarketów, a także laboratoriów i szpitali. Nasze mobilne urządzenia chłodnicze  - wentylatory mobilne, sprężarki i parowniki - spełniają wszystkie wymagania higieniczne. Możesz więc mieć pewność, że otrzymasz urządzenia najwyższej jakości, odpowiednie zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego.

Serwis: 

Agregaty chłodnice – profesjonalny serwis w Toruniu

W HGL serwisujemy wszelkie instalacje chłodni mobilnych. Mamy autoryzację Zanotti i Riva Cold. Oferujemy serwis pogwarancyjny urządzeń Carrier, Thermo King, Kerstner, Alex i innych. Z uwagi na to, że chłodnictwo mobilne to dział korzystający z wielu urządzeń, potrzeba specjalistów, którzy znają większość z nich i są w stanie przeprowadzić serwis. Oferujemy serwis chłodni, jak również serwis agregatów – tutaj, w Toruniu. Zarówno wentylatory mobilne, jak i agregaty chłodnicze to rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących niezawodnych urządzeń. Doskonale to rozumiemy, dlatego proponujemy wysokiej klasy sprzęt, który ma niskie ryzyko awarii. Do tego skorzystasz u nas z profesjonalnego serwisu, więc kompleksowe usługi są teraz na wyciągnięcie Twojej ręki. Zajmujemy się nie tylko chłodniami mobilnymi, ale również chłodnictwem stacjonarnym. Skontaktuj się z nami, by poznać pełen zakres naszych umiejętności i skorzystać z wieloletniego doświadczenia skupionego na chłodnictwie mobilnym i wszystkim, co z nim związane.

Sprawdź też naszą ofertę z zakresu chłodnictwa transportowego.

Dodatkowe informacje: 

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016