Sprzedaż: 

Meble chłodnicze to nasza specjalność. Dlatego też można zgłaszać się do nas w celu otrzymania najwyższej jakości produktów oraz profesjonalnych usług w zakresie chłodnictwa transportowego, zwłaszcza w Toruniu i okolicach. Zajmujemy się dystrybucją urządzeń chłodniczych, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w lokalach gastronomicznych czy laboratoriach. Jest to możliwe ze względu na wysokie standardy, jakie prezentują sprzedawane przez nas urządzenia. Oprócz tego świadczymy także kompleksowe usługi montażowe, zapewniające urządzeniom prawidłowe działanie oraz serwisowe, dzięki którym szybko i sprawnie naprawiamy wszelkie usterki.

Wdrożenie: 

Chłodnictwo w Toruniu – sprawdź, co oferujemy

Nasz asortyment stacjonarnych urządzeń chłodniczych obejmuje wiele sprzętów przystosowanych do pracy w zróżnicowanych warunkach. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyposażyć obiekty przemysłowe, laboratoria, restauracje, budynki użyteczności publicznej, a nawet gospodarstwa domowe w odpowiednie przyrządy chłodnicze. Posiadamy duży wybór sprężarek chłodniczych, agregatów, mebli i komór chłodniczych, dzięki którym przechowywanie preparatów czy produktów w odpowiednich warunkach nie będzie problemem. Nie trzeba się także obawiać skomplikowanego procesu instalacji. Zajmie się tym nasza ekipa fachowców w dziedzinie chłodnictwa.

Serwis: 

Chłodnictwo transportowe – bogaty wachlarz usługowy

Przewożenie towarów, które wymagają utrzymania odpowiedniej temperatury dla zachowania świeżości, wiąże się ze spełnianiem określonych norm podczas transportu. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór urządzeń chłodniczych, które to umożliwią. Agregaty transportowe, jakie posiadamy, spełnią oczekiwania i pozwolą zrealizować dostawę bez komplikacji. Oferujemy także usługi monterskie i serwisowe w zakresie chłodnictwa transportowego, więc możesz bez obaw powierzyć nam naprawę ewentualnych usterek.

Ozonowanie Toruń - zapoznaj się z naszą ofertą. 

Jeśli zainteresuje Cię nasz asortyment lub masz pytania dotyczące chłodnictwa transportowego czy stacjonarnego, zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowe informacje: 

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016