Sprzedaż: 

Czeka Cię weekendowy wypad w góry? Jedziesz na wakacje i potrzebujesz gadżetu, który umożliwi Ci przechowywanie jedzenia i napojów w odpowiednio niskiej temperaturze? Postaw na mobilny, niezawodny sprzęt, taki jak przenośna lodówka samochodowa i ciesz się smakiem zimnych napojów i przekąsek podczas wyjazdu. Dobra chłodziarka do auta będzie niezastąpiona w trakcie wakacyjnych podróży samochodem. Piknik, biwak czy pod namioty – przenośne lodówki turystyczne samochodowe zapewnią Ci dostęp do świeżego jedzenia i chłodnego picia gdziekolwiek zechcesz. To prosty i sprawdzony sposób na przechowywanie ulubionych posiłków.

Lodówki Toruń - najlepsze rozwiązania do auta

Oferujemy szeroki wybór produktów do chłodzenia artykułów spożywczych w samochodzie – to między innymi lodówki do samochodu osobowego, lodówki samochodowe do tirów czy lodówki do busa. Sprzedajemy lodówki samochodowe wszystkich typów i modeli, dlatego możesz mieć pewność, że w tej bogatej ofercie znajdziesz interesujący Cię sprzęt chłodniczy.

Sprawdź też naszą ofertę wygodnej klimatyzacji!

Wdrożenie: 

Chłodziarka do auta – sprawdź naszą ofertę

Przenośne mini lodówki samochodowe to praktyczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowego chłodzenia napojów w trakcie wyjazdów, ale też na co dzień – na przykład w trakcie codziennych zakupów spożywczych.

Lodówka samochodowa 12V/ 24V/230V – sprawdź naszą ofertę, odezwij się do nas i wybierz najlepszy produkt dla Twoich potrzeb. Podpowiemy, jak wybrać dobrą lodówki na wyjazd. Rocznie sprzedajemy kilka sztuk lodówek do samochodów w/g zamówień.

Serwis: 

Lodówki samochodowe – sprzedajemy, naprawiamy, wdrażamy

Interesuje Cię serwis turystycznych lodówek samochodowych w Toruniu i okolicach? Serwisujemy wszystkie typy i modele lodówek występujących na rynku. Potrzebujesz szybkiej naprawy lodówki turystycznej? Zachęcamy, by zgłosić się do nas – pomożemy w serwisie sprzętu. Oferujemy sprawną i skuteczną naprawdę lodówek samochodowych turystycznych każdego rodzaju w Toruniu i nie tylko. W HGL znajdziesz więc wszystko to, czego potrzebujesz. Nie tylko sprzedajemy urządzenia chłodnicze, ale również je serwisujemy, dzięki czemu otrzymujesz kompleksową usługę w jednym. Zaufało nam mnóstwo klientów, twierdząc że nasze lodówki turystyczne są niezawodne. Wysoka jakość broni się sama, dlatego sprawdź, jak wiele może zmienić dobra lodówka samochodowa!

Zobacz też naszą ofertę na wyposażenie gastronomii!

Dodatkowe informacje: 

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016