Potrzebujesz mebli chłodniczych, kostkarki do lodu, a może agregatów transportowych? Nasza firma zajmuje się chłodnictwem w Inowrocławiu i okolicach już od 1994 roku i cały czas rozwija swoją ofertę produktową. Nasze nowoczesne systemy chłodnicze pomogą Twojemu biznesowi sprawnie funkcjonować, dzięki dbałości o wysoką jakość dostępnych u nas produktów, współpracy z renomowanymi producentami oraz sprawnie działającym usługom serwisowym. Sprawdź, jakie zaawansowane technologicznie oraz funkcjonalne urządzenia dla Ciebie przygotowaliśmy i dołącz do właścicieli lokali gastronomicznych, laboratoriów, firm transportowych i wielu innych miejsc, w których się z nich korzysta.

Chłodnictwo w gastronomii i nie tylko

Nasza oferta produktowa składa się z bardzo wielu urządzeń chłodniczych, które przystosowane są do użytkowania na różne sposoby. Znajdziesz więc laboratoryjne sprzęty chłodnicze, przyrządy do chłodzenia powietrza w gospodarstwie domowym, urządzenia stosowane w gastronomii, takie jak kostkarka do lodu. Bez problemu można również otrzymać od nas niezbędne elementy instalacji chłodniczej mobilnej. Sprężarki mobilne, węże instalacji chłodniczej czy wentylatory mobilne zakupisz u nas w dobrej cenie i będziesz pewien wysokiej jakości wszystkich komponentów.

Chłodnictwo we Włocławku - sprawdź naszą ofertę. 

Chłodnictwo w Inowrocławiu – doradztwo, montaż i serwis

Stawiamy sobie za cel, aby każdego klienta obsługiwać kompleksowo, więc postaramy się, abyś był zadowolony nie tylko z naszych produktów, ale również usług. Doradzamy wybór najbardziej odpowiednich sprzętów chłodniczych, wykorzystując nasze doświadczenie oraz wiedzę techniczną gromadzoną przez lata pracy w branży chłodnictwa. Możesz również liczyć na to, że zakupione u nas urządzenia poprawnie zamontujemy, dzięki czemu będą sprawnie działały. W przypadku awarii i usterek możesz także zgłosić się do naszego serwisu. Świadczymy profesjonalne usługi naprawcze na wysokim poziomie.

Ze wszelkimi pytaniami i wątpliwościami, zgłaszaj się do naszego działu obsługi klienta. Chętnie szczegółowo opowiemy o naszym asortymencie.

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016