Od roku 1994 kompleksowo zajmujemy się chłodnictwem i związanymi z tym usługami. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam skompletować ofertę produktową, która składa się z wysokiej jakości sprzętów. Naszą wiedzę w zakresie chłodnictwa docenili mieszkańcy Grudziądza i okolic, którzy wyposażają swoje domy, pojazdy czy lokale gastronomiczne w urządzenia chłodnicze, które wyselekcjonowaliśmy. Poza bogatym asortymentem w korzystnych cenach, możesz także uzyskać nasze specjalistyczne doradztwo i asystę w zainstalowaniu zakupionych w naszej firmie maszyn. Sprawdź, jakie udogodnienia w dziedzinie chłodnictwa, przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego biznesu.

Chłodnictwo stacjonarne i mobilne – poznaj nasze produkty

Specjalizujemy się zarówno w chłodnictwie stacjonarnym, jak i mobilnym, więc wachlarz dostępnych urządzeń jest bardzo szeroki. Znajdziesz u nas sprężarki, agregaty chłodnicze, instalacje chłodniczo-mroźnicze, meble chłodnicze, łuskarki, kostkarki do lodu, agregaty wody lodowej i wiele innych sprzętów. Dostaniesz u nas również pojedyncze elementy mobilnej instalacji chłodniczej, takie jak węże chłodnicze czy wentylatory mobilne. Możesz dzięki nim zapewnić odpowiednie warunki przechowywania swoim produktom lub wyposażyć laboratorium. Z naszych usług korzystają także lokale gastronomiczne w Grudziądzu. Dzięki zróżnicowanej ofercie produktowej, każdy klient odnajdzie u nas to, czego potrzebuje.

Zobacz także naszą ofertę chłodnictwa w Inowrocławiu

Chłodnictwo w Grudziądzu – sprawdź nasze kompleksowe usługi

Dystrybucja sprzętów chłodniczych nie wyczerpuje wszystkiego, czym się zajmujemy. Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa, trafiłeś pod właściwy adres. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie chłodnictwa i chętnie doradzamy naszym klientom z Grudziądza, jak dobrze wybrać i prawidłowo użytkować maszyny chłodnicze. Zajmujemy się także profesjonalną instalacją sprzedawanych przez nas sprzętów, dzięki czemu nie musisz ryzykować uszkodzenia ich podczas samodzielnego montażu. Oprócz tego świadczymy usługi serwisowe, a klienci, którzy z nich korzystają, chwalą nas za szybkość działania oraz ogromną wiedzę techniczną.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępne urządzenia. Chętnie odpowiemy i doradzimy jak najlepsze pozycje z asortymentu.

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016