Agregaty chłodnicze to urządzenia niezwykle przydatne w branży gastronomicznej i nie tylko. Jeśli szukasz odpowiedniego agregatu dla siebie, musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę jego miejsce przeznaczenia. W dużych zakładach produkcyjnych i w centrach handlowych doskonale sprawdzają się agregaty wody lodowej, ponieważ odznaczają się niskim ryzykiem awarii. Z kolei znakiem rozpoznawczym agregatów skraplających jest wysoka wydajność, dlatego będą odpowiednie nawet do miejsc, w których panują trudne warunki. Agregaty absorpcyjne są tanie w eksploatacji, więc nadają się zwłaszcza tam, gdzie będą wyjątkowo intensywnie używane. Warto wiedzieć, że agregaty chłodnicze przeznaczone do celów przemysłowych będą zupełnie inne niż te do domowych lodówek. Z tego względu należy szczególnie zastanowić się nad tym, co właściwie wybrać. W HGL znajdziesz agregaty chłodnicze w mieście Bydgoszcz. Proponujemy szeroką ofertę agregatów, które pomogą w utrzymaniu niskiej temperatury w środku komory każdego urządzenia chłodniczego.

Sprawdź także oferty ozonowania mieszkań w Bydgoszczy

Chłodnictwo w Bydgoszczy – jak może pomóc Ci w prowadzeniu lokalu gastronomicznego?

Chłodnictwo w Bydgoszczy prężnie się rozwija. Działamy na rynku od 1994 roku. W tym czasie udało nam się poszerzyć asortyment o meble chłodnicze, mroźnicze, agregaty wody lodowej, kostkarki do lodu i inne urządzenia tego typu. W HGL zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również montażem i serwisem. Chociaż nasze agregaty chłodnicze są z reguły bezawaryjne, w razie jakiejkolwiek nieoczekiwanej sytuacji, nie zostaniesz sam z problemem niedziałającego sprzętu. Wiemy, że w biznesie czas to pieniądz, a każda minuta bez działającego agregatu może spowodować niewyobrażalne straty, dlatego też zawsze staramy się jak najszybciej reagować.

W HGL znajdziesz agregaty chłodnicze najwyższej jakości. Możesz skontaktować się z nami poprzez stronę internetową, jak i osobiście. Nasze doświadczenie pozwoli nam zaproponować Ci najlepsze rozwiązania – zarówno do celów przemysłowych, jak i domowych.

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016