W HGL wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest utrzymanie sprzętu chłodniczego w doskonałym stanie, dlatego oferujemy profesjonalny serwis naprawczy i konserwację. Prowadzimy również sprzedaż agregatów chłodniczych, lodówek samochodowych czy klimatyzacji, które mogą służyć Ci zarówno do celów przemysłowych, jak i domowych. Z uwagi na to, że zajmujemy się chłodnictwem na terenie Włocławka i okolic, odwiedzając lokale gastronomiczne czy hotele w tym rejonie, całkiem prawdopodobne, że trafisz na miejsce, w którym wykorzystywany jest nasz sprzęt. Klienci chwalą sobie nasze usługi, ponieważ mamy szeroką wiedzę i duże doświadczenie. Jednak trudno, aby było inaczej, szczególnie biorąc pod uwagę, że HGL istnieje od 1994 roku. Chętnie podzielimy się z Tobą tym, co wiemy na temat chłodnictwa – we Włocławku i nie tylko. Nasze nowoczesne systemy chłodnicze skutecznie ochłodzą każde wnętrze, dlatego sprawdź i przekonaj się, czy w naszej ofercie jest coś, co możesz wykorzystać.

Chłodnictwo we Włocławku – funkcjonalne urządzenia chłodzące

Agregaty chłodnicze, meble chłodnicze, kostkarki do lodu, instalacje chłodniczo mroźnicze i łuskarki – to tylko niektóre z urządzeń, które znajdziesz w HGL. Nie tylko chętnie zaprezentujemy Ci zalety naszych produktów, ale także zapewnimy pomoc w instalacji. Dzięki temu unikniesz konieczności samodzielnego montażu.

Chłodnictwo i klimatyzacja - zapoznaj się z naszą ofertą. 

Czy wiesz, że dzięki prawidłowemu użytkowaniu możesz wydłużyć żywotność maszyn chłodniczych? W HGL otrzymasz niezbędne informacje dotyczące obsługi oraz konserwacji urządzeń, dzięki czemu nauczysz się wykorzystywać je w taki sposób, by służyły Ci jak najdłużej. Możemy pomóc Ci także w doborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie – niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu, którzy zapewni chłodzenie w domu, czy też potrzebujesz maszyn do lokalu gastronomicznego lub galerii handlowej. Jeśli więc szukasz kompleksowej obsługi w zakresie chłodnictwa na terenie Włocławka i okolic, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz punkt, by dowiedzieć się więcej.

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016