Sprzedaż: 

Przedstawiamy naszą bogatą ofertę ekonomicznych i funkcjonalnych klimatyzatorów przenośnych oraz samochodowych. Znajdziesz u nas produkty wysokiej jakości, dzięki którym możliwe będzie zapewnienie klimatyzacji mobilnej w pomieszczeniach o niedużym metrażu, bez potrzeby inwestowania ogromnych funduszy. Urządzenia idealnie sprawdzą się w niewielkim biurze czy w domu. Oferujemy także szeroki wybór elementów instalacji klimatyzacji samochodowej. Znajdują one zastosowanie zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarówkach czy autobusach.

Wdrożenie: 

Dystrybucja i montaż klimatyzacji mobilnej – pomagamy wybrać i wdrożyć

Nasza oferta usługowa nie kończy się na sprzedaży. Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w branży urządzeń klimatyzacyjnych, jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić każdemu klientowi odpowiedni sprzęt, który sprawdzi się w wybranym wnętrzu. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania, dotyczące użytkowania klimatyzacji mobilnej, przenoszenia jej oraz najkorzystniejszego ustawienia. Posiadamy także sprawną ekipę montującą. Pomożemy odpowiednio zająć się montażem klimatyzacji do samochodu oraz urządzeniami przenośnymi.

Serwis: 

Profesjonalny serwis klimatyzacji mobilnej – napełnianie oraz regeneracja sprężarek

Niestety nie istnieją sprzęty bezawaryjne, jednak dzięki szybkiej i skutecznej naprawie oraz regularnym przeglądom, mogą być wydajne i efektywne przez bardzo długi czas. Lata praktyki przyczyniły się do tego, że klimatyzacja mobilna oraz samochodowa nie ma przed nami tajemnic. W związku z tym jesteśmy w stanie zaoferować ci profesjonalne usługi serwisowe. Każdy problem błyskawicznie zdiagnozujemy i dokonamy reparacji. Nasi fachowcy sprawnie i bezproblemowo zajmują się napełnianiem klimatyzatorów, regeneracją sprężarek, odgrzybianiem i ozonowaniem. Zapraszamy do naszego serwisu klimatyzacji w Toruniu.

Naprawa lodówek turystycznych - sprawdź naszą ofertę.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych klimatyzatorów mobilnych lub innych urządzeń, znajdujących się w naszym asortymencie, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

 

Dodatkowe informacje: 

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016