Każdy przedsiębiorca, który chce rozpocząć karierę w branży gastronomicznej, powinien pamiętać o odpowiednim wyposażeniu kuchennym. Dlatego jeśli otwierasz restaurację, kawiarnię czy bar albo myślisz o usprawnieniu swojego istniejącego już lokalu, przychodzimy ci z pomocą. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalny sprzęt gastronomiczny, spełniający najwyższe standardy, który sprawi, że w Twojej kuchni praca będzie szła gładko i sprawnie, a Twój biznes rozkwitnie. Wykorzystując naszą wiedzę zdobytą podczas ponad 25 lat doświadczenia w branży, fachowo doradzimy ci rodzaj sprzętu, który jak najlepiej dopasuje się do warunków lokalowych. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Sprzęty gastronomiczne - dystrybucja w Bydgoszczy

Jeśli chodzi o urządzenia gastronomiczne, które pomogą ci rozwinąć swój biznes i prężnie działać wśród licznej konkurencji na rynku, posiadamy nie tylko duży wybór, ale również atrakcyjną ofertę cenową. Możesz wyposażyć u nas swoje kuchenne zaplecze między innymi w trzony kuchenne, patelnie oraz kotły elektryczne i gazowe, piece konwekcyjno-parowe czy kuchnie indukcyjne. Z naszych sprzętów gastronomicznych od lat korzystają rozmaite lokale w Bydgoszczy, restauracje, pizzerie, bary, a nawet szkolne stołówki. Zawsze staramy się dopasować naszą ofertę produktową do potrzeb klienta i wspomagać go naszymi sugestiami.

Agregaty chłodnicze w Bydgoszczy - zobacz naszą ofertę. 

Urządzenia gastronomiczne – poznaj nasze usługi

Dla nas handel sprzętem gastronomicznym to nie tylko dopięcie sprzedaży. Chcemy, abyś był zadowolony z wybrania naszej firmy, więc oferujemy ci również kompleksowe usługi doradcze, monterskie oraz serwisowe. Pomożemy ci wybrać jak najlepszy sprzęt w dobrej cenie oraz zainstalujemy w taki sposób, aby działał bez zastrzeżeń. W przypadku awarii, nasi wykwalifikowani fachowcy zajmą się naprawą, dzięki czemu nie musisz obawiać się przestojów w pracy Twojego lokalu. Masz pytania dotyczące naszych urządzeń gastronomicznych albo usług naprawczych? Skontaktuj się z nami. Sprawdź też nasze urządzenia chłodnicze dla lokali gastronomicznych.

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016