Jako firma, która od ponad 25 lat zajmuje się zapewnianiem przedsiębiorstwom, instytucjom oraz gospodarstwom domowym, komfortu termicznego oraz odpowiedniej wentylacji pomieszczeń, chcielibyśmy przedstawić nowoczesny zabieg higieniczny, jakim jest ozonowanie. Dzięki naszym generatorom ozonu jesteśmy w stanie oczyścić Twoje mieszkanie, lokal lub przestrzeń biurową z bakterii oraz drobnoustrojów. Możesz więc oddychać swobodnie i cieszyć się zdrowiem. Zabieg ozonowania stał się szczególnie popularny w dobie zwiększonego ryzyka zachorowań, dzięki temu, że pozwala zminimalizować zagrożenie wirusowe i wyeliminować szkodliwe czynniki, znajdujące się w powietrzu. Nasza ekipa przeprowadza ozonowanie mieszkań w Bydgoszczy i pomaga domownikom zyskać lepsze warunki życia.

Ozonowanie mieszkań – na czym polega procedura?

Na czym polega ozonowanie? Jest to proces, w trakcie którego rozkładający się ozon, wydzielany przez generator, uwalnia cząsteczkę tlenu, łączącą się ze szkodliwymi substancjami. Dzięki temu zostają one zneutralizowane, a Ty jesteś w stanie wyczuć różnicę we wdychanym powietrzu, poprzez specyficzny rześki zapach, który pozostawia ozon. Przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa, ozonowanie mieszkań nie jest niebezpieczne, jednak powinno być wykonywane przez specjalistów. Dlatego jeśli chcesz przeprowadzić taką dezynfekcję w domu, skontaktuj się z nami, a wspólnie oczyścimy Twoją przestrzeń z zagrażających zdrowiu niewidocznych substancji.

Zapoznaj się również z naszą ofertą chłodnictwa w Grudziądzu

Ozonowanie – poznaj korzyści

Powodem, dla którego ozonowanie mieszkań stało się tak popularne, jest skuteczność tego zabiegu higienicznego. Dezynfekcja ozonem pomaga usuwać grzyby, pleśń, wirusy, bakterie, roztocza i drobnoustroje oraz eliminuje brzydkie zapachy. Zdecydowanie powinieneś także rozważyć ozonowanie, jeśli masz w domu alergika. Zastosowanie ozonu nie ogranicza się jedynie do mieszkań. Ozonowane są także autobusy, kampery, karetki pogotowia czy samochody osobowe.

Z naszej usługi ozonowania mieszkań skorzystało wiele osób z Bydgoszczy i okolic. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz do nich dołączyć.

Masza pytania? Skontaktuj się z nami!

biuro@hgl-lasota.pl

601 677 096

607 860 016