Klimatyzacja i wentylacja – sprawdź nasze usługi w Toruniu

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży klimatyzacji i wentylacji. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń do biur, lokali i wielu innych pomieszczeń. Możesz również liczyć na profesjonalny montaż, wykonany przez naszą ekipę fachowców, który zapewni sprzętom prawidłowe funkcjonowanie. Zdajemy sobie także sprawę z tego, jak ważne jest, by maszyny były sprawne i wydajne, dlatego świadczymy między innymi usługi naprawcze. Jesteśmy też autoryzowanym serwisem Samsung, Fuii, Panasonic, Haier LG i wielu innych renomowanych marek.

Klimatyzacja i wentylacja w każdym pomieszczeniu

Staramy się oddawać w ręce naszych klientów urządzenia jak najlepiej dostosowane do potrzeb lokalizacji, w której mają zostać umieszczone. Niezbędną klimatyzację i wentylację zapewniamy zarówno w biurach, jak i na halach produkcyjnych czy w lokalach gastronomicznych. Dzięki naszym klimatyzatorom czy sprzętom wentylacyjnym, pomagamy zapewnić komfortowe warunki pracy w firmach zajmujących się obsługą klienta czy pracą przed komputerem oraz pracownikom fizycznym, którzy muszą działać na wysokich obrotach, obsługując maszyny lub gotując w restauracyjnej kuchni. Współpracujemy także z galeriami handlowymi. Można znaleźć w naszej ofercie klimatyzatory stacjonarne oraz mobilne, centrale wentylacyjne, wentylatory przemysłowe czy domowe.

Klimatyzacja mobilna - zobacz naszą ofertę. 

Klimatyzacja i wentylacja dla lokali gastronomicznych

Jedną z naszych specjalności są sprzęty przystosowane do pracy w lokalach gastronomicznych. Polecamy nasze usługi obejmujące klimatyzację i wentylację dla sal restauracyjnych, kawiarni, pubów, zaplecza kuchennego czy przyczep gastronomicznych. Dostarczymy do klienta meble chłodnicze, kostkarki do lodu i inne urządzenia chłodniczo-mroźnicze. Można u nas również zakupić urządzenia przeznaczone do pracy w laboratorium.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktową. Chętnie doradzimy oraz odpowiemy na Twoje pytania dotyczące urządzeń lub usług serwisowania. Prosimy o kontakt.

Autoryzowany serwis  Bolarus  IGLOO JUKA CEBEA Bochnia  Dora Metal Stalgast Fagor  Edesa  Kromet   Dospel  Samsung  Fuji  COLD UNOX  LOZAMET  SILANOS ,Meiko STALGAST , Follett Europe Polska ,F,rigo ,Frigopol , GTS.Holding, Lorien Jedne z większych prac to przebudowa Biedronek, cała ściana wschodnia. Montaż regałów i instalacji chłodniczych dla Lidla. w Ustce Firmy AHT odzyskiem ciepła.

Wykonujemy serwis pomp ciepła i wentylacji dla różnych firm na terenie galerii PLAZA jak i COPERNICUS .